Transmisja na żywo

Codziennie transmisja na żywo Mszy Św. o godz. 20:00

Ok godz. 19:50 Litania Loretańska

godz. 19:55 Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego

Drodzy Parafianie, w celu poprawienia jakości transmitowanych na żywo Mszy św i nabożeństw chcemy przejść na platformę YouTube bardziej dostępną dla wszystkich. Abyśmy mogli transmitować on-line Mszę świętą potrzebujemy już tylko 270 subskrypcji na naszym kanale YouTube: Our Lady Queen Of Peace Calgary. Wystarczy kliknąć ikonkę YouTube a następnie SUBSKRYBUJ.

Sprawdź czy masz ustawioną maksymalną jakość obrazu na 1080p. Po włączeniu transmisji kliknij “koło zębate” w dolnej części ekranu po prawej stronie. Możesz również dostosować odpowiedni poziom dźwięku.

Przed Transmisją:

Zorganizuj w swoi miejscu oglądania transmisji przestrzeń modlitwy, wyciszenia. Wyłącz telefon komórkowy, wszystkie komunikatory, oraz pozostałe strony internetowe. Uporządkuj swoje biurko. Oglądanie możesz zmienić na tryb pełno-ekranowy. Zapalona świeca lub obraz święty pomoże Ci w skupieniu większej uwagi i medytacji.

KOMUNIA DUCHOWA

Komunia duchowa jest to gorące pragnienie przyjęcia Pana Jezusa.” (św. Tomasz)

Módlmy się z głębi serca:

Wierzę, o Dobry Jezu, że jesteś rzeczywiście obecny pod postaciami chleba i wina. Kocham Cię z całego serca! Żałuję za grzechy, którymi Cię obraziłem (-łam). Czekając na radość z sakramentalnej Komunii, pragnę przyjąć Cię w duchu. Przyjdź do mnie mój Jezu, przyjdź do serca mojego i nie dopuść abym kiedyś miał(-ła) oderwać się od Ciebie. Niech Twoja miłość ogarnie całe moje jestestwo w życiu i śmierci. Wierzę w Ciebie, Tobie ufam, Ciebie miłuję.

Kliknij poniżej obraz

aby przejść do transmisji na żywo

Kliknij poniżej obraz aby przejść do ARCHIWUM nagrań

Link do Msza Św. ŚRODA 27.05

Link do nabożeństwa majowego ŚRODA 27.05 św. Jan Paweł II miłośnik sportu

Link do Msza Św/ NIEDZIELA 24.05 z nauką dla dzieci

Link do Msza Św. SOBOTA/NIEDZIELA 23.05

Link do Litanii Loretańskiej u Sióstr Dominikanek 10.05