Rezerwacje

Od niedzieli 13 grudnia zostały wprowadzone dodatkowe restrykcje w Kościele. Mimo tego cieszymy się, że możemy nadal modlić się wspólnotowo.

W kościele może być jednocześnie 45 osób, wliczając Księży, Siostrę zakrystiankę oraz dyżurujących.

Jest możliwość zapisania się na określoną godzinę Mszy św. niedzielnej oraz w uroczystości i święta tylko i wyłącznie drogą internetową. Na obecną chwilę tym sposobem może zapisać się 40 osób na daną godzinę. Natomiast na Msze św. w tygodniu prowadzona jest rejestracja przy wejściu do kościoła.

UWAGA:

Na Mszę Św. w niedziele oraz w Uroczystości i Święta

wpuszczane będą osoby

TYLKO z REZERWACJĄ ONLINE.

Nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej.

Dzięki pomocy rady parafialnej, wolontariuszy dyżurujących oraz księży udało się wprowadzić dodatkowe Msze św. w niedzielę: 8:30; 9:30; 10:30; 11:30; 12:30; 19:00; Sobota -18:00.

REJESTRACJI ONLINE można dokonywać

od czwartku
(po godz. 18:00)

Nowe rezerwacje dostępne 8 kwietnia

na sobotę wieczór i niedzielę oraz na Uroczystości i Święta.

Z uwagi na to, że wielu parafian od kilku miesięcy zgłasza trudności w otrzymaniu rejestracji na Mszę św. w niedzielę, godzina otwarcia rejestracji została zmieniona na 18:00 w czwartek. Bardzo prosimy również dokonywać rejestracji raz na dwa tygodnie aby pozostali parafianie mogli skorzystać. Ufamy, że to jest tylko czasowe rozwiązanie aż zostaną zniesione limity.

Podczas rejestracji wymagane jest podanie:

  • imienia i nazwiska wszystkich uczestników
  • prawidłowego maila na który prześlemy rezerwację z platformy Eventbrite do wydruku
  • numeru telefonu komórkowego lub domowego
  • oraz numeru parafialnego umieszczonego na kopercie (jeśli nie posiadasz lub nie pamiętasz to skontaktuj się z biurem parafialnym).

Przed przyjazdem do Kościoła:
Wydrukuj tylko REZERWACJE którą otrzymałeś w załączniku (attachment) w mailu i oddaj osobie dyżurującej przy wejściu Kościoła. Pamiętaj, że rezerwacje są imienne i na jedną kartę wchodzi jedna osoba. Rezerwacja jest ważna 

do 15 min przed Mszą św.

Po tym czasie jest anulowana. W celu sprawnej organizacji prosimy o przybycie wcześniej.

W przypadku rezygnacji lub pomyłki prosimy o ANULOWANIE rezerwacji, aby inni mogli skorzystać. Szczegóły anulowania znajdują się na rezerwacji.

Rezerwacje bez podanego numeru parafialnego będą automatycznie anulowane (jeśli nie posiadasz lub nie pamiętasz numeru to skontaktuj się z biurem parafialnym) jak również dublujące się rezerwacje.

Aby przejść do REJESTRACJI kliknij obrazek poniżej.

Nowe rejestracje od czwartku po godz. 18:00

REJESTRACJA RAZ NA DWA TYGODNIE

NOWE REZERWACJE dostępne 8 kwietnia

Cieszymy się z możliwości spotkania i wspólnej celebracji Mszy św.
Wasi duszpasterze
ks. Adam
ks. Marcin