Rezerwacje

W kościele może być jednocześnie 100 osób, wliczając Siostrę zakrystiankę oraz dyżurujących oraz dwie osoby które mają zamówioną intencję.

Jest możliwość zapisania się na określoną godzinę Mszy św. niedzielnej drogą internetową lub przy wejściu do kościoła. Na obecną chwilę przez internetowy system może zapisać się 70 osób natomiast 30 osób (którzy nie mają dostępu do internetu lub z innych przyczyn) przy wejściu do kościoła na daną godzinę w niedzielę. W tygodniu nie ma rezerwacji internetowych, obowiązuje zasada 'first come first served'.

Nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej.

Msze św. w niedzielę: 8:30; 10:30; 12:30; 19:00; Sobota -18:00.

REJESTRACJI ONLINE można dokonywać

od czwartku
(po godz. 18:00)

na najbliższą niedzielę

Podczas rejestracji wymagane jest podanie:

  • imienia i nazwiska wszystkich uczestników
  • prawidłowego maila na który prześlemy rezerwację z platformy Eventbrite do wydruku
  • numeru telefonu komórkowego lub domowego
  • oraz numeru parafialnego umieszczonego na kopercie (jeśli nie posiadasz lub nie pamiętasz to skontaktuj się z biurem parafialnym)
  • akceptacja przestrzegania zasad bezpieczeństwa zgodnie z AHS.

Przed przyjazdem do Kościoła:
Wydrukuj tylko REZERWACJE którą otrzymałeś w załączniku (attachment) w mailu i oddaj osobie dyżurującej przy wejściu Kościoła. Pamiętaj, że rezerwacje są imienne i na jedną kartę wchodzi jedna osoba. Rezerwacja jest ważna 

do 15 min przed Mszą św.

Po tym czasie jest anulowana i wpuszczane będą osoby bez rezerwacji. W celu sprawnej organizacji prosimy o przybycie wcześniej.

W przypadku rezygnacji lub pomyłki prosimy o ANULOWANIE rezerwacji, aby inni mogli skorzystać. Szczegóły anulowania znajdują się na rezerwacji. W przypadku problemów z ANULOWANIEM rejestracji prosimy o kontakt z panem Mateuszem rezerwacjeparafia@gmail.com

Rezerwacje bez podanego numeru parafialnego będą automatycznie anulowane (jeśli nie posiadasz lub nie pamiętasz numeru to skontaktuj się z biurem parafialnym) jak również dublujące się rezerwacje.

Po skończonej modlitwie prosimy zdezynfekować swoje miejsce

PONIŻEJ REJESTRACJA NA MSZĘ ŚWIĘTĄ – kliknij obrazek poniżej

Cieszymy się z możliwości spotkania i wspólnej celebracji Mszy św.
Wasi duszpasterze
ks. Adam
ks. Marcin