Kategoria: Biuletyn

6 grudnia

Sobota, 5 grudnia 18:00- ++ Zmarli z rodziny Ramut i Potok 18:00- O Boże błogosławieństwo dla Jakuba i jego rodziców                                                                – dziadkowie 18:00- + Bożena Dominiak                                    – przyjaciele Niedziela, 6 grudnia – II Niedziela Adwentu 8:30 – ++ Józef i Marianna 10: 30 – + Halina Psiurska – Rembisz 12:30- Dziękczynna za powrót do zdrowia…
Przeczytaj więcej

29 Listopada

Sobota, 28 listopada 18:00- ++ Anna i Jan Rećko oraz Zofia i Zbigniew Koneccy 18:00- + Ewa Cichowlas (5rocz) Niedziela, 29 listopada – I Niedziela Adwentu 8:30 – + Lenard Rudziński (24rocz) 10: 30 – ++ Wiktoria i Stanisław Kobylański  – córka z rodziną  12:30 -++ Włodzimierz Streżyński, Andrzej Pawlicki i Grażyna Lubicz 12:30- (ks. Stefan)…
Przeczytaj więcej

22 listopada

Sobota, 21 listopada- Ofiarowanie NMP 18:00- ++ Bronisława i Jan Mazur oraz zmarli z rodziny 18:00- ++ Grażyna Mercik (10 rocz) i Bogdan Mercik Niedziela, 22 listopada – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 8: 30 – ++Marian Niedźwiecki (5rocz) 8:30 – O łaski Ducha św. i zdrowie dla Kasi i Melisy z okazji urodzin 10: 30…
Przeczytaj więcej

15 listopada

Sobota, 14 listopada 18:00- + Edward Nutowicz (27 rocz)            – Alina Wardzała 18:00- ++ Eugeniusz, Janina, Jan, Józef i Maria    – rodzina Niedziela, 15 listopada- XXXIII Niedziela zwykła 8: 30- ++ Za zmarłych z rodziny Różnicki, Piotrowski, Lisiński i Jankowski 10: 30- ++ Andrzej Leszkowski oraz Hors i Jadwiga Studzińscy                                                                   – rodzina 12:30 – Dzień…
Przeczytaj więcej

8 listopada

Sobota, 7 listopada 18: 00- Dziękczynno-błagalna dla Olgi i Stefana Świderskich z okazji 50 rocz. sakramentu małżeństwa 18:00- + Za zmarłych polecanych w wypominkach (6) (Ks. Stefan) 18: 00- + Kacper Sowa lat 19, oraz za rodziców i rodzinę pogrążoną w żałobie Niedziela, 8 listopada- XXXII Niedziela zwykła 8: 30- + Za zmarłych polecanych w…
Przeczytaj więcej

1 listopada

Sobota, 31 października 18:00- Dziękczynna za beatyfikację założyciela Rycerzy Kulumba Ks. McGivney (ks. Stefan) 18:00- ++ Janina i Andrzej Wolańczyk i zmarli z rodziny 18:00-++ Ryszard, Marian oraz dusze czyśćcowe Niedziela, 1 listopada-Wszystkich Świętych 8: 30- Za parafian i dobrodziejów 10: 30- Radio Maryja i TV Trwam 12:30- ++ Zofia, Michał, Teresa i Zbigniew 12:30-…
Przeczytaj więcej

25 października

Sobota, 24 października 18:00- + Franciszek Kisielewicz (24 rocz)                    – żona 18:00- O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Rafała, Izabeli i Veroniki z okazji urodzin Niedziela, 25 października- XXX niedziela zwykła 8: 30- O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej dla Sr. Darii z okazji imienin 10: 30- + Konstanty…
Przeczytaj więcej

18 października

Sobota, 17 paździer. – św. Ignacego Antiocheńskiego 18:00- ++ Maria, Władysław i Ryszard Kapel 18:00- Dziękczynno- błagalna w intencji Alicji i Romana Pietrzak z okazji 55 rocz. skaramentu małżeństwa Niedziela, 18 października- XXIX niedziela zwykła 8: 30- ++ Zmarli z rodziny Rudzińskich i Okrasińskich 10: 30- + Zdzisław Gąsior                          – córka z rodziną 12:30- +…
Przeczytaj więcej

11 października

Sobota, 10 października 18:00 (Ks. Stefan)  + Jerzy Janiak 18:00- ++ Bronisława i Jan Moryś 18:00– ++ Stanisław, Teofila, Jadwiga, Jagoda, Ula i Rysiu Niedziela, 11 października- XXVIII niedziela zwykła 8: 30- + Irena Lichman (2 rocz) 10: 30- O Boże błogosławieństwo dla Michała Senderowskiego z okazji urodzin                    – babcia i tata 12:30- + Jerzy…
Przeczytaj więcej

4 października

INTENCJE MSZALNE Sobota, 3 października 18:00- Radio Maryja i TV Trwam 18:00- + Marcin Szysz 18:00– (ks.Stefan) W intencji dyrekcji, nauczycieli, katechetów oraz uczniów Szkoły Polskiej Niedziela, 4 października- XXVII niedziela zwykła 8: 30- O Boże błogosławieństwo dla Grupy Różańcowej M.W. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty i Jacka Krygier z okazji 28 rocz.…
Przeczytaj więcej