2 kwietnia 2017

2 kwietnia 2017

INTENCJE MSZALNE

Sobota, 1 kwietnia – Dzień powszedni

18: 00 – ++ Janusz Wysocki i Zofia Krzywański   – przyjaciele i rodzina 18:00 – O Boże błogosławieństwo i łaski Ducha św. dla Szymona z okazji 40 Urodzin

18:00 – + Karolina Jakubowska zmarła w Polsce

Niedziela, 2 kwietnia – V Niedziela Wielkiego Postu

8: 00 – O Boże błogosławieństwo dla Teresy Molińskiej i całej rodziny

9: 30 – ++ Maria i Piotr Bakon oraz Stanisława i Stanisław Bednarczyk – syn

11:00 – + Alina Połujan (10rocz)                 – dzieci

12:30 – + Jacek Kuczaj                           – żona i córki

19:00 – ++ Marian Błach i zmarli z rodziny

Poniedziałek, 3 kwietnia – Dzień powszedni

19: 00 –  O Boże błogosławieństwo dla Jadwigi

19:00- O Boże błogosławieństwo dla Adama w dniu Urodzin

19:00 – + Helena Marciniak         – wnuczka

Wtorek, 4 kwietnia – Dzień powszedni

19: 00 – ++ Ignacy i Wacława Rybak

19: 00 – O Boże błogosławieństwo dla Jadwigi – Adela

Środa, 5 kwietnia – Dzień powszedni

19:00 – + Kazimierz Czenczek      – Młodzi Duchem i Seniorzy

19:00 – ++ Włodzimierz, Marianna i Jan

Czwartek, 6 kwietnia – Dzień powszedni

19:00 – + Janina i Eugeniusz Wasilewski- córka z rodziną

19:00 – ++ Mikołaj Prokop (13 rocz) i Helena Prokop ( 5rocz)

Piątek, 7 kwietnia – Dzień powszedni

9:00 – O Boże błogosławieństwo dla Jadwigi z okazji Urodzin   – Zofia

19: 00 – ++ Marek Machula i zmarli z rodziny oraz Dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota, 8 kwietnia – Dzień powszedni

8: 30 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Piotra i Stacey oraz ich dzieci

18: 00 – + Krystyna Pawlicka         – przyjaciele

Niedziela, 9 kwietnia – Niedziela Palmowa

8:00 – O Boże błogosławieństwo dla Teresy         – mama

9:30 – W intencji ofiar Katastrofy Smoleńskiej, za rodziny ofiar i o jak najszybsze wyjaśnienie przyczyny

11: 00 – + Eugeniusz Sztupecki

12:30 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz szczęśliwą podróż i nowe życie w Polsce dla Anny i Jacka Kozieł

19:00 – ++ Kazimierz, Mieczysław i Marianna Kiźlin  oraz  zmarli z rodziny

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU Ez 37,12-14; Rz 8,8-11; J 11,1-45 Ref: Bóg Zbawicielem, pełnym miłosierdzia Zmarł Łazarz. Ciało od czterech dni spoczywało w grobie. Już cuchnęło. Przyszedł Jezus i jednym słowem: „Wyjdź” przywrócił mu życie. Wspólnie wrócili do domu i zasiedli przy jednym stole. Wieść o cudzie rozniosła się szybko. Tłumy z Jerozolimy spieszyły do Betanii, by zobaczyć umarłego, który żyje. Wielu wyznawało wiarę w Chrystusa. Arcykapłani zastanawiali się czy nie lepiej ponownie uśmiercić Łazarza, niż czekać, aż wszyscy uwierzą w Chrystusa.  Nie wiemy jak po tej wędrówce przez próg śmierci czuł się Łazarz. Czy wywarła ona wpływ na dalsze jego życie? Czy dziękował Jezusowi, czy też miał do Niego żal jak człowiek, którego zbudzono z pięknego snu i zmuszono do podjęcia twardego życia?  Wielu sądzi, że nasze zmartwychwstanie będzie podobne do wskrzeszenia Łazarza. Nic podobnego! Łazarz wrócił do normalnego życia, do trosk, kłopotów, trudów życia, które zmierza ku śmierci. Łazarz musiał czekać na drugą śmierć i przez to jego życie nie różniło się od naszego. Po zmartwychwstaniu rozpoczniemy zupełnie inne życie. Wejdziemy w świat, w którym nie będzie śmierci i nie będzie kresu. Zmartwychwstanie odbędzie się już w „nowej ziemi” i nic z form doczesnego życia tam nie pozostanie. Nie będzie kłopotów rodzinnych, trosk o dzieci, zmartwień o chleb, ubranie, światło… Będzie wspaniała wspólnota ludzi żyjących miłością. Bóg, który jest samą miłością, będzie dla zmartwychwstałych wszystkim – Ojcem, Matką, Bratem, Przyjacielem. Będzie dla nich Światłem i Chlebem, Życiem i Szczęściem. Po zmartwychwstaniu wejdziemy nie w świat ludzi, lecz w świat Boga. Na ziemi rządzą prawa czasu, prawa życia, które jest słabe i ciągle przegrywa ze śmiercią. W niebie, czyli w „nowej ziemi”, w której zamieszkamy po zmartwychwstaniu, rządzić będą prawa Boskie, prawa wiecznego życia, na które nigdy nie padnie cień śmierci. Głębsza refleksja przy pustym grobie wskrzeszonego Łazarza i pustym grobie Zmartwychwstałego Jezusa otwiera oczy na prawdę, która rzadko, kiedy dociera do naszej świadomości. Śmierć nie stanowi zakończenia ludzkiego życia. Skoro Bóg przeprowadza wierzących przez grób, to śmierć nic nie kończy, nie rozwiązuje żadnych spraw. Każdy morderca stanie twarzą w twarz ze swoją ofiarą, każdy skrzywdzony stanie wobec krzywdziciela. Wszystkie sprawy trzeba będzie podjąć na nowo. Jedynie ci, którzy wszystko w swoim życiu załatwili zgodnie ze sprawiedliwością, ustawili w świetle prawdy, mogą spokojnie przekroczyć próg śmierci. Wiele krzywd, a nawet zbrodni, popełnia się na ziemi, dlatego, że krzywdziciele sądzą, iż ich złe czyny można zasypać ziemią. Będą wielce zaskoczeni, gdy Bóg wyprowadzi z grobu ich ofiary i wezwie do załatwienia wszelkich porachunków w imię prawdy i sprawiedliwości.

LEKTORZY – 1-2 kwietnia NIE MA GRAFIKU LEKTORÓW NA KWIECIEŃ

W NASZEJ WSPÓLNOCIE

TOGETHER IN ACTION – 2017 Od I Niedzieli Wielkiego Postu w całej Diecezji Calgary rozpoczęła się akcja zbierania ofiar we wszystkich parafiach na wspieranie działalności charytatywnej i administracyjnej diecezji. Tegoroczna kolekta TOGETHER IN ACTION odbywa się pod hasłem „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią” (Mt 5, 7).  Kwota wyznaczona dla naszej parafii wynosi $30,969.00. W ub. niedzielę 12 marca zostały złożone ofiary na sumę $ 3,285.00. – Serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać! Czeki prosimy wystawiać na Our Lady Queen of Peace Church/TOGETHER IN ACTION. Zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich Parafian o wsparcie tegorocznej kolekty w ramach jałmużny postnej. Koperty na ten cel wyłożone są przy biuletynach.

PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA W pierwszy piątek miesiąca 7 kwietnia zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpoczyna się po porannej Mszy św. o godz. 9: 00. Prosimy wpisywać się do wyłożonego zeszytu przy biuletynach, aby była ciągła obecność modlących się w kościele. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na spotkanie po Mszy św. wieczornej do salki przy Zakrystii. W tym dniu z posługą sakramentalną odwiedzamy chorych i starszych parafian. Wszystkich, którzy pragną odwiedzin z posługą w tym dniu prosimy poinformować biuro parafialne.

NABOŻEŃSTWA WIELKIEGO POSTU Wielki Post ponownie daje nam sposobność do refleksji nad tym, co stanowi centrum życia chrześcijańskiego – miłością. Jest to, bowiem odpowiedni czas, abyśmy z pomocą Słowa Bożego i sakramentów odnowili naszą drogę wiary, zarówno osobistą, jak i wspólnotową. Jest to droga pod znakiem modlitwy i dzielenia się, milczenia i postu, w oczekiwaniu na radość paschalną. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Wielkiego Postu:

GORZKIE ŻALE – polskie nabożeństwo wielkopostne poświęcone rozważaniu Męki Pańskiej – w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godzinie 18:15

DROGA KRZYŻOWA – nabożeństwo powstałe w Jerozolimie, polegające na modlitewnym przejściu drogi, po której szedł Chrystus obarczony krzyżem. – dla dzieci w środy o godzinie 18:30 – dla wszystkich wiernych w piątki o godzinie 18:30

PEREGRYNACJA OBRAZU MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ W RODZINACH Od 2 do 16 kwietnia Rodzina Krystyny Bukry będzie modlić się przed obrazem Matki Bożej wypraszając obfitość łask Bożych dla swej rodziny, przyjaciół i znajomych. Rodziny chętne przyjąć obraz Matki Bożej proszone są o kontakt z biurem lub po Mszy św. z Księdzem.

PROGRAM NA WIELKI TYDZIEŃ NIEDZIELA PALMOWA 9 kwietnia – poświęcenie palm na wszystkich Mszach św. Zapraszamy dzieci, wszystkie zespoły i organizacje na Uroczystą Procesję, która rozpocznie się od szkoły obok Kościoła. Gromadzimy się o godzinie 10: 40 z palmami. Na czele procesji tak jak 2000 lat temu będzie szedł Pan Jezus z osiołkiem. Na Mszy św. o godzinie 11: 00 będzie śpiewał zespół „Wiara i Miłość”. Podczas Mszy św. o godz. 12: 30 śpiewa chór „Vox Populi”

MSZA KRZYŻMA W Wielki Poniedziałek 10 kwietnia o godz. 19: 30 w Katedrze St. Mary’s Ks. Bp. William McGratton poświęci oleje podczas uroczystej Mszy św.

TRIDUUM PASCHALNE WIELKI CZWARTEK – 13 kwietnia Uroczysta Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 19: 00 Podczas Mszy św. śpiewa zespół „Wiara i Miłość”. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 21:30.

WIELKI PIĄTEK –14 kwietnia W Wielki Piątek Kościół nie sprawuje liturgii Mszy św., ale jest to dzień medytacji Męki Pańskiej. Godz. 15: 00 – Droga Krzyżowa i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Godz. 19: 00 – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ – podczas liturgii śpiewa Chór „Vox Populi”. Po nabożeństwie adoracja Najświętszego Sakramentu przy Bożym Grobie od godz. 21: 30 – 23: 00. Adoracja będzie prowadzona przez młodzież. W tym czasie będą różne formy modlitwy, w których każdy będzie się mógł odnaleźć, serdecznie zapraszamy, aby poświęcić czas Panu. W Wielki Piątek zbierana będzie kolekta na utrzymanie kościołów katolickich w Ziemi Świętej.

WIELKA SOBOTA – 15 kwietnia – Dzień modlitwy i adoracji Najświętszego Sakramentu przy Grobie Pańskim. Adorację prowadzą poszczególne grupy: 10: 00 – Koło Żywego Różańca 11: 00 – Szkoła Polska 12: 00 – Młodzi Duchem 13: 00 – Rycerstwo Niepokalenej 14: 00 – Lektorzy 15: 00 – Rodzina Radia Maryja Straż przy grobie Pańskim: 10: 00 – Kombatanci 11: 00 – Rycerze Kolumba 12: 00 – Harcerze – Mazowia 13: 00 – Krakusy 14: 00 – Polanie 15: 00 – Związek Podhalan Błogosławienie pokarmów wielkanocnych w kościele od godziny, 10: 00 do 16: 00, co godzinę, o pełnej godzinie.

WIGILIA PASCHALNA – w sobotę o godz. 20: 00. Podczas Mszy św. śpiewa zespół „Wiara i Miłość”.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO MSZA ŚW. Z PROCESJĄ REZUREKCYJNĄ O GODZINIE 7: 00 RANO – podczas liturgii śpiewa Chór „Vox Populi”. NASTĘPNE MSZE ŚW. O GODZINIE 9: 30, 11: 00, 12: 30 i o 19:00.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 17 kwietnia Msze św. 9:30, 11:00, 19:00.

JAŁMUŻNA POSTNA Podczas Wielkiego Postu, w naszej Parafii będzie zbierana dobrowolna ofiara dla dzieci biednych Polskiego pochodzenia na Ukrainie. Puszka na ten cel znajduje się przy Ołtarzu.

SPOWIEDŹ W CZASIE WIELKIEGO POSTU W każdą środę Wielkiego Postu okazja do spowiedzi św. we wszystkich kościołach Diecezji Calgary od 19:30 – 20:30. W naszym kościele spowiedź codziennie przed każdą Mszą świętą, w razie potrzeby także po skończonej Eucharystii. Korzystajmy z sakramentu Pojednania, w którym Bóg okazuje miłosierdzie grzesznikowi.

SPOTKANIE KANDYDATÓW NA MINISTRANTÓW Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców do posługi przy Ołtarzu. Spotkania będą odbywać się w każdą środę bezpośrednio po Mszy św wieczornej.

PRZYGOTOWANIE DO ROKU JUBILEUSZOWEGO SIÓSTR DOMINIKANEK Siostry Dominikanki, pracujące w polskiej Parafii p.w. Matki Bożej Królowej Pokoju, rozpoczęły w sobotę, 18 marca br. przygotowanie do ROKU JUBILEUSZOWEGO 50-lecia pobytu sióstr w Calgary: 1968 – 2018. Każdy Jubileusz wymaga przygotowania, szczególnie modlitewnego, aby z sercem pełnym wdzięczności, dziękować Panu Bogu i ludziom za otrzymane łaski. Pragniemy, wspólnie z parafianami, modlić się oraz dzielić refleksjami podczas nabożeństw czy organizowanych spotkań. Prosimy o modlitwę i również o niej zapewniamy, zwłaszcza za przyczyną Matki Bożej Różańcowej, Św. Dominika i Błogosławionej Julii Rodzińskiej, dominikanki- Męczennicy II wojny światowej.

SPOTKANIE Z CHORYMI I STARSZYMI Tradycyjne spotkanie dla chorych i starszych parafian z naszej parafii odbędzie się dzisiaj w niedzielę 2 kwietnia na Mszy św. o godz. 12: 30, podczas której udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych. Bezpośrednio po Mszy św. zapraszamy wszystkich chorych i starszych na spotkanie z poczęstunkiem w sali parafialnej. Spotkanie wszystkim umilą harcerze w przygotowaniu Wielkanocnych pisanek. KARTKI NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE Kartki świąteczne są do nabycia w biurze parafialnym w cenie $ 8.00 za komplet, w którym znajduje się 8 kartek z kopertami.

KAWIARENKA W miesiącu kwietnia kawiarenkę poprowadzą Panie z grupy parafialnej. Zapraszamy na smaczne wypieki tej grupy . WYPRZEDAŻ CIAST ŚWIĄTECZNYCH Panie z grupy parafialnej serdecznie zapraszają na wyprzedaż ciast świątecznych w sobotę 8 kwietnia po wieczornej Mszy św. i 9 kwietnia w Niedzielę Palmową po każdej Mszy św.

INFORMACJA DLA BIZNESÓW Powstał pomysł zorganizowania w naszej parafii kiermaszu o charakterze promocji prywatnych biznesów naszych parafian, miejscem kiermaszu była by sala parafialna gdzie zainteresowana strona miałaby możliwość za opłatą wynająć stół/ stanowisko w celu reklamy swoich usług tudzież sprzedaży produktów. Osoby zainteresowane tą akcją prosimy o kontakt z Małgorzatą Iskra Tel: 403-510-1169 lub z Ks. Proboszczem do dnia 30 kwietnia.

DOM SAMOTNEJ MATKI W KIEKRZU, prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, znajduje się w wielkiej potrzebie. Siostry opiekują się samotnymi matkami i ich dziećmi. Potrzeby są wielkie, zarówno w wyżywieniu, jak i ubraniu. Każda ofiara jest bardzo pomocna dla opuszczonych, samotnych matek. Podajemy adres dla osób dobrej woli, które, może w ramach Wielkiego Postu- zechcą pomóc Siostrom Matki Bożej Miłosierdzia, w opiece nad ubogimi matkami i ich dziećmi. Niech Pan Jezus miłosierny wynagrodzi swymi łaskami. Można zgłosić pomoc do Reginy Piekut /tel.403 585 7448/, która zajmuje się tą sprawą razem z Paniami z Żywego Różańca lub bezpośrednio na podany adres: Dom Samotnej Matki /kontakt: Siostra Joela/ KIEKRZ ul.Kierska 10 62-090 Rokietnicak/Poznania tel.01148 61 842 80 04 Siostra Przełożona Zakonu Maria Slazyk tel./kom./ 510 667 337 email: dsmkiekrz@faustyna.pl

40 DAYS FOR LIFE, CALGARY 2017 Do 9 kwietnia (Niedziela Palmowa) katolicy diecezji będą się modlić przed kliniką aborcyjną 2431 – 5th Ave N.W. (blisko naszego kościoła). Zapraszamy Polonię Calgary o czynny udział w obronie dziecka nienarodzonego o każdej porze dnia przez te 40 dni. Dodatkowo dla naszej parafii jest wyznaczony dzień na 7 kwietnia (od 7:00 AM – 7:00 PM). Rejestracje chętnych przyjmuje E. Gawor, tel. Tel. (403) 251 5545 lub e-mail; eugeniuszgawor@gmail.com. Można też skorzystać ze strony internetowej; www.40daysforlife.com/calgary lub na facebook, aby sie więcej na ten temat dowiedziec.

ZARZĄD FUNDACJI IM. ŚW. BRATA ALBERTA W CALGARY serdecznie prosi wszystkich Parafian o poparcie naszej comiesięcznej zbiórki pieniężnej na rzecz ośrodków, którym pomagamy w Polsce.  Członkowie Zarządu będą dyżurować w Sali Parafialnej w niedziele 2 kwietnia 2017 po dziennych Mszach św.    Dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym ofiarodawcom. Bóg zapłać!

ZAPRASZAMY NA PROJEKCJĘ FILMU FABULARNEGO ‘SMOLEŃSK’ (reż. Antoni Krauze). Pokaz filmu odbędzie się 10 kwietnia (poniedziałek), w rocznicę tragicznej katastrofy, o godz.18.30. Wstęp bezpłatny. Miejsce: Dom Polski, Sala Kombatanta. Organizatorzy pokazu filmu to: Konsulat Generalny RP w Vancouver,  Konsulat Honorowy RP w Calgary, Stowarzyszenie Polsko-Kanadyjskie oraz Stowarzyszenie Polskich Kombatantów, koło#18.

EUROPEJSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ, BIAŁE ORŁY Rozpoczyna zapisy na sezon letni 2017 dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 14 lat.  Z nami Twoje dziecko poprawi swoje umiejętności gry w piłkę i kondycję fizyczną, pozna nowych przyjaciół, pogłębi znajomość języka polskiego a przede wszystkim, będzie się znakomicie bawić.  Zajęcia odbywają się na swieżym powietrzu dwa razy w tygodniu i są prowadzone przez doświadczonych trenerów z Polski. Po więcej informacji prosimy o kontakt z Frankiem pod numerem 403-888-0384, lub nasza strona internatowa: www.whiteeaglescalgary.net

ZABAWA WIOSENNA „KRAKUSÓW” Zespół „Krakusy”, obchodzący w tym roku swoje 15- lecie, serdecznie zaprasza na Zabawę Wiosenną 29 kwietnia, na godz. 19: 00. Oprócz smacznych potraw szefa kuchni Jarka Pelca i wspaniałej muzyki w oprawie Mirka Sypa  czekają  na Państwa inne atrakcje, m.in. loterie i nauka wybranych tańców ludowych.  Bilety, w cenie $55 od osoby, do nabycia w Sali Parafialnej, po Mszach św. w niedzielę oraz pod nr tel.(403) 829-0687. Dochód z zabawy przeznaczony zostanie na potrzeby zespołu

OGŁOSZENIA KOMERCYJNE

PRACA Poszukujemy Panie do pracy przy sprzataniu domkow. Praca jest w szybkim tempie i wymagajaca fizycznie. Stawka za godzine od $12.40 do $15.00 po zakonczeniu szkolenia. Praca jest na pol etatu z mozliwoscia przejscia na caly etat.  Doswiadczenie nie jest obowiazkowe. Wymagane jest pozwolenie na prace w Kanadzie oraz Clean Driving License Class 5 uprawniajace do prowadzenia samochodu na terenie Alberty. Aplikacje prosze wysylac na adres emailowy mgocleans@gmail.com Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, aplikacje bez CV nie beda brane pod uwage. PRACA Potrzebne są panie do pracy w sprzątaniu. Proszę dzwonić pod telefon 403-663-9886. Zostawiać wiadomość można po polsku lub angielsku. (9x)

POSZUKUJĘ PRACY Zaopiekuję się osobą starszą albo dzieckiem. Tel:403-464-0082 (4x)

TANIEC MOJE HOBBY – ANGELA KAZANOWSKI Jestem trenerem tańca towarzyskiego, specjalizuję się zarówno w tańcach standardowych jak i w latynowskich. Dwanaście lat tańca przyniosło mi wiele sukcesów i praktyki zawodowej. Jestem wielokrotną finalistką mistrzostw Kanady, mistrzynią Alberty oraz zdobywczynią pierwszych miejsc na wielu zawodach.Oferuję: Naukę pięciu lub dziesięciu tańców ( 5 latin i 5 standard). Prywatne lekcje dla dzieci i dorosłych. Lekcje grupowe dla dzieci i dorosłych. Przygotowanie i nauka choreografii dla nowożeńców. Angela – 403-680-4606 angela.dance@outlook.com (11x)

DLA POLAKÓW POWRACAJĄCYCH DO POLSKI OSIEDLE KANADYJSKIE W POLSCE „SPA-EMERYTURA” Sprzedaż Działek budowlanych, Domów lub Apartamentów Opieka medyczna na Osiedlu 24/h. Osiedle w województwie lubelskim, pod Uzdrowiskiem Nałęczów. Działki o pow. od 1000m2, Domy od 100m2 budowane według projektu klienta. Okolica bogata jest w zdrowe powietrze, źródlaną  wodę ph 7,8 oraz naturalną okoliczną żywność. Opcjonalnie dla zainteresowanych jest możliwa całodobowa opieka medyczna, pomoc w sprawach urzędowych, serwis instalacji domowych i inne. Osoby zainteresowane mogą się kontakować pod numerami telefonów: Tel: Poland 011 48-505-060-910  Tel. Canada 1-587-216-28-20. www.spaemerytura.pl www.budo-max.com E-mail:miroslawbernecki@wp.pl

THE OUTDOOR WAY OF THE CROSS Is a Diocesan sponsored event that happens annually on Good Friday. This year will be its 34th year. This annual event is an opportunity for many to walk with our Lord in his passion, suffering and pain. In the experience, many see aspects of their own life reflected in the burden of the cross and the way He laid down his life for those he loves. For many, it is also a personal journey. This event could not happen without the help of numerous volunteers. Many of them come back year after year, but life happens and many others move on. So, I am putting a call out to those with medical backgrounds to consider helping us as First Aid volunteers. The event attracts an ever increasing number of participants, especially when the weather is favorable, and the City requires that we have at least 6 healthcare professionals and an additional 20 certified First Aid volunteers in attendance. If you are able to assist with this event, please register on the website – http://www.wayofthecross.ca or if you have any questions, feel free to contact Marilou by phone – 403-281-5519