24 września, 2017

24 września, 2017

 INTENCJE MSZALNE

Sobota, 23 września – Wspomnienie św. Pio z Pietrelnicy, Prezbitera
18: 00 – + Jacek Machula i zmarli rodzice oraz zmarli z rodziny
18: 00 – O szczęśliwą operację dla Marka

Niedziela, 24 września – XXV Niedziela zwykła          
8: 30 – O Boże błogosławieństwo dla Eli Machula i opiekę Matki Bożej z okazji Urodzin  – R. Piekut
10: 30 – ++ Stanisława i Stanisław Bednarczyk oraz Maria i Piotr Bakon
10: 30 – ++ Henryka i Teodor Olkowski
12: 30 – O Boże błogosławieństwo w dniu Urodzin dla Madeleine Rayana     – rodzice
19: 00 – + Gertruda Cichańska

Poniedziałek, 25 września – Wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa, Prezbitera
19: 00 – Za Parafian
19: 00 – + Maria Norsesowicz (1 rocz)    – córka z mężem

Wtorek, 26 września – Wspomnienie N.M.P Leśniańskiej
19: 00 – + Alicja Rudy     – rodzina
19:00 – Dziękczynna za okazaną pomoc dla pewnej osoby

Środa, 27 września – Wspomnienie św. Wincentego A Paulo, Prezbitera
19: 00 – + Teresa Ebel
19: 00 – ++ Maria Grabowska i Jadwiga Sruszyńska

Czwartek, 28 września  – Wspomnienie św. Wacława, Męczennika
19: 00 – ++ Zdzisław Mazur i zmarli z rodziny         – żona z dziećmi
19:00 – + Michał Cozac
19:00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Janiny Obrockiej

Piątek, 29 września – Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
9: 00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Moniki i Viktori
19: 00 – + Stanisław Stafiej                                – kuzynka

Sobota, 30 września – Wspomnienie św. Hieronima, Prezbitera i Doktora Kościoła
8: 30 – + Norbert Tomala
18: 00 – + Katarzyna Wardzała (5 rocz) – syn z rodziną
18: 00 – O Boże błogosławieństwo dla grupy „Młodzi Duchem”

Niedziela, 1 października – XXVI Niedziela zwykła 
8: 30 – O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Sr. Teresy z okazji imienin
10: 30 – Za Ojczyznę, Radio Maryja i TV Trwam
10: 30 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Skałka, Doud i Maclean
12: 30 – + Kazimierz Sujata                       – żona z dziećmi
19: 00 – ++ Za zmarłych z rodziny Pasternak, Tałałaj i Wysocki

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Iz 55,6-9; Flp 1,20c-24.27a; Mt 20,1-16a
Ref: Pan bliski wszystkim, którzy Go wzywają
To nieprawda, że tylko ludzie źli są nielubiani. Dobry człowiek również ma swoich wrogów. Ich szeregi tworzą ci wszyscy, którzy z jego dobroci nie skorzystali. Zwraca na to uwagę Jezus w przypowieści o robotnikach pracujących w winnicy. Gospodarz wypłacił wszystkich sprawiedliwie, lecz niektórym okazał nadto dobroć, dając im więcej niż wynosiła zapłata za ich pracę. W tej sytuacji ci, którzy zgodnie z umową zostali sprawiedliwie wynagrodzeni, a nie skorzystali z jego dobroci, zaczęli na niego szemrać. Stali się jego wrogami, mimo że w niczym ich nie skrzywdził. Gospodarz stawiając jednemu z nich pytanie: „Czy na to złym okiem patrzysz, że ja jestem dobry?” Dotyka samej istoty całego problemu. Okazuje się, że na dobroć człowieka można patrzeć złym okiem. Oto umiera bogaty człowiek. Lata całe pracował w Stanach Zjednoczonych i zgromadził sporo pieniędzy. Zgodnie z jego życzeniem żona dużą część ich majątku przeznacza na dobre cele. Rodzina zmarłego męża spogląda na to „złym okiem”. Szemrzą głośno, robią wymówki i awantury. Skoro mimo to nic nie zyskali, stają się zaciekłymi wrogami, tak zmarłego, jak jego żony. Liczyli, że na tej śmierci skorzystają, chociaż po sprawiedliwości nie mieli prawa ani do jednej złotówki. Takich sytuacji w życiu można spotkać wiele. Biada, jeśli ktoś usiłuje wytłumaczyć konflikty między ludźmi jedynie krzywdą, jaka została wyrządzona. Wrogowie wyrastają jak grzyby po deszczu tam, gdzie obficie płynie dobroć, a oni jej nie doświadczają. W życiu trzeba się liczyć nie tylko z obiektywną oceną tego, co dobre i złe, lecz również z owym „złym okiem”, które nie lubi dobroci, jeśli ona nie jest jemu wyświadczona. Takie „złe oko” nie tylko patrzy, ale wzywa usta do szemrania. Nikt nie policzy łez, jakie na ziemi wylały oczy dobre tylko, dlatego, że znalazły się w zasięgu spojrzenia oka złego. Dobre jest dla niego wyłącznie to, co przynosi mu korzyść.Na jednych, uboższych od siebie, patrzy z góry, a na innych z zazdrością. Krzywda dzieje mu się wtedy, gdy on nie korzysta, a korzystają inni. Losy Jezusa wyglądałyby zupełnie inaczej, gdyby cudu zamiany wody w wino dokonał nie u ubogich ludzi w Kanie Galilejskiej, lecz na dworze Heroda, a zamiast wskrzeszenia syna wdowy z Naim przywrócił do życia kogoś z bliskich Kajfasza. Oni złym okiem patrzyli na to, że On jest dobry. Chrześcijanin wędrujący za Mistrzem z Nazaretu nie może się dziwić niechęci do niego, często nawet ludzi bliskich, z tego powodu, że jest dobry. Dobroć to trudna sztuka. Pomagając jednym, innym się narażamy. Nie uniknął tego Chrystus i nie uniknie żaden Jego uczeń. Stąd też w czynieniu dobra nie należy się kierować względami ludzkimi, lecz zawsze pragnieniem pełnienia woli Bożej.

LEKTORZY – 23-24 września
18:00– M. Edgar, A. Wojciechowska, M. Edgar
8:30 – A. Mazur, M. Sobczak, A. Rudzińska
10:30 – M. Łabinowicz, S. Salome, M. Kaczan
12:30 – T. Miazga, M. Kulaga, J. Miazga
19:00 – R. Shelley, A. Wojciechowska, L. Shelley

W NASZEJ WSPÓLNOCIE

WIELKA MODLITWA ZA POLSKĘ I ŚWIATW ŚWIĘTO MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ
Sobota, 7 paździeirnika 2017 r.
W Święto Matki Bożej Różańcowej, 7 października, odbędzie się wspólna modlitwa Polaków. Punkty modlitwy będą zlokalizowane, co kilometr wzdłuż całej granicy Polski liczącej ponad 3,5 tys. kilometrów. „Chcemy otoczyć modlitwą Polskę i modlić się o ratunek dla nas i całego świata. Chcemy wyjść ze swej sfery komfortu, by błagać Boga o ratunek”- mówi Agnieszka Kominikowska, rzecznik prasowy”Różańca do granic” i dodaje: ”Wiemy, w jakim świecie żyjemy: podzielonym, zagubionym. Zwłaszcza duchowo. Jedyne, co możemy, to prosić Boga o ratunek i miłosierdzie, bo to Bóg jest jedynym gwarantem pokoju, jedności, jedynym gwarantem życia w każdym jego wymiarze. Ufamy, że Bóg wysłucha modlitw zanoszonych z wiarą przez milion czy więcej osób. To jest niesamowita duchowa siła. To wiara czyni cuda. Wybraliśmy właśnie modlitwę różańcową, gdyż Matka Boża w Gietrzwałdzie i w Fatimie prosiła bardzo konkretnie o odmawianie Różańca. Odczytujemy z tego, że to Ona sama, Matka Boża, daje nam tę modlitwę, wskazując, jako tę, którą możemy wszystko wyrazić, wybłagać u Boga. Są też konkretne świadetwa narodów na świecie (Kolumbia, cud austriacki), gdzie wspólne odmawianie Różańca, odmieniło bieg ich historii. Wierzę, że Bóg nie pozostawi bez odpowiedzi takiej modlitwy. Gdy ktoś wychodzi na spotkanie Bogu, to On zawsze jest tam pierwszy – i czeka”. Zachęcamy Parafian do włączenia sie w tę szczególną modlitwę za Polskę i świat całą sobotę, 7 października przed Najświętszym Sakramentem w naszym polskim kościele p.w. Matki Bożej Królowej Pokoju.
Plan Adoracji Najświętszego Sakramentu:
9:00 –  Rozpoczęcie Adoracji (bezpośrednio po Mszy św. o gdzinie 8:30)
9:10  –  RÓŻANIEC – CZĘŚĆ RADOSNA
12:00 – Modlitwa Anioł Pański
12:10 –  RÓŻANIEC – CZĘŚĆ ŚWIATŁA
15 :00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego
15:15  -RÓŻANIEC – CZĘŚĆ BOLESNA- poprowadzą Siostry Dominikanki w ramach przygotowania obchodów Jubileuszu 50-lecia pobytu Sióstr w polskiej parafii w Calgary
17:15  – ROŻANIEC – CZĘŚĆ CHWALEBNA
17 45 –  Litania Loretańska do Matki Bożej
15:55  – Zakończenia Adoracji
18:00 – Msza św.

TOGETHER IN ACTION – 2017 – akcaj zbierania funduszy na wspieranie działalności charytatywnej i administracyjnej diecezji odbywa się pod hasłem „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią” (Mt 5, 7).  Kwota wyznaczona dla naszej parafii wynosi $30,969.00. Dotychczas zostały złożone ofiary na sumę $ 25,355.00. – Bóg zapłać! Czeki prosimy wystawiać Na Our Lady Queen of Peace Church/TOGETHER IN ACTION. Zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich Parafian o wsparcie tegorocznej kolekty. Koperty na ten cel wyłożone są przy biuletynach.

PEREGRYNACJA OBRAZU MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ W RODZINACH
Od 24 września do 1 października rodzina Bogdana i Barbary Mielcarek będzie modlić się przed obrazem Matki Bożej wypraszając obfitość łask Bożych dla swej rodziny, przyjaciół i znajomych. Rodziny chętne przyjąć obraz Matki Bożej proszone są o kontakt z biurem lub po Mszy św. z Księdzem.

Z KARTY ŻAŁOBNEJ
W sobotę 16 września odeszła do wieczności ś.p. Maria Samborska w wieku 70 lat. Pogrzeb odbył się w naszym Kościele w czwartek 21 września.
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!
Rodzinie zmarłej składamy wyrazy współczucia.

KAWIARENKA
We wrześniu panie z grupy„Młodzi Duchem zapraszają do kawiarenki.

PARKING PRZY SALI PARAFIALNEJ
Zwracamy się do wszystkich parafian, którzy parkują w niedzielę przed Mszami, aby nie parkować przy wejściu do Sali parafialnej, z tego względu, że często przyjeżdża Handy-bus, albo taksówka po osoby, które mają problemy z poruszaniem się, i w takiej sytuacji, że pojazd ten nie może zaparkować swobodnie przy wejściu, odjeżdża, a ta osoba i tak musi zapłacić tylko za to, że przyjechali i odjechali. Parkowanie w ten sposób jest nielegalne i prosimy o zachowanie przepisów drogowych, i zachowania kultury na naszym terenie.
Bóg zapłać!

UWAGA! PARKING PARAFIALNY
Zawiadamiamy wszystkich studentów, że pozwolenia na parking permits nie będą juz wydawane na ten rok. Informujemy, że ci, którzy otrzymali pozwolenie muszą trzymać je widoczne dla kontroli z City of Calgary z tego względu, że mamy dość dużą ilość samochodów, którzy parkują nielegalnie, i ci, którzy nie będą mieć pozwolenia otrzymają parking ticket lub będą odcholowani z parkingu. Dziękujemy za wyrozumiałość.

GRUPA TANECZNA MŁODZI DUCHEM
Zaprasza na taneczne obchody 10-lat istnienia grupy. Zabawa Taneczna z tej okazji odbędzie się w sobotę 30 września 2017 o godz. 19: 00 w Sali Jana Pawła II. Bilety nabywać można w niedzielę w sali parafialnej. Cena biletu $20.00. Zapraszamy!

STOWARZYSZENIE POLSKO KANADYJSKIE W CALGARY organizuje kolejny kurs języka angielskiego dla początkujących. Kurs ten rozpocznie się w środę 4 października 2017 r.o godz.18: 30. Będzie on trwał w każdą środę przez 12 tygodni. Zajęcia odbywać się będą w Domu Polskim. Kurs jest bezpłatny. Uczestnicy proszeni są o zapłacenie $ 25 opłaty administracyjnej na drugim spotkaniu. Prosimy o rejestrowanie się na kurs emailem lub telefonicznie w Domu Polskim tel.(403)-291-3757, <info@dompolski.ca>

KLUB SPORTOWY BIAŁE ORŁY
Zaprasza wszystkie dzieci chłopców i dziewczęta od 5 do 14 lat do zapisów na nowy sezon zimowy. Więcej informacji na naszej stronie youth@whiteeaglescolgary.net   Zapraszamy na Jesienną Zabawę Taneczną organizowaną przez klub piłkarski “Białe Orły” i Dom Polski w sobotę 30 września w Sali Kombatanta Domu Polskiego. Oprawa muzyczna DJ Dudi Bilety w cenie $50 od osoby można nabyć u Franka Wójcika tel. 403.888.0384 lub w Domu Polskim tel. 403.291.3757 email info@dompolski.ca
Zaproszenie na ważne dla naszego Klubu wydarzenie: Zebranie Ważne całej organizacji „Białe Orły”. Zebranie odbędzie się dzisiaj w niedzielę, 24 Wrzesnia o godz. 15 w Domu Polskim w sali Varsovia (I piętro).  Bardzo prosimy o udział w tym bardzo ważnym spotkaniu, na którym chcemy zatwierdzić poprawki do statutu naszej organizacji. Zarząd klubu pracował nad projektem cały rok i dla jego zatwierdzenia konieczne jest quorum – kwalifikowana większość. Nowy statut wprowadzi nasz klub na nowe tory działalności, m. in. pozwoli ubiegać się o przyznanie kasyna. Właśnie, dlatego w projekcie statutu znalazły się ustalenia konieczne z punktu widzenia dostosowania się do reguł Alberta Gaming Liquor Commission – instytucji regulującej kwestie kasyn. Ale tylko po zaaprobowaniu nowego statutu przez większość zebranych przy stosownym quorum możemy myśleć o aplikacji o kasyno. Nie musimy dodawać, jak bardzo zmienią się na lepsze realia finansowe ‘Białych Orłów’ po otrzymaniu funduszy z Kasyna. Wśród nich: rozwinięcie programu ‘Szkółki Piłkarskiej’ i fundamentalne wzmocnienie sytuacji finansowej klubu. Dlatego tak bardzo ważna jest wysoka frekwencja na Walnym Zebraniu wszystkich członków Klubu w niedzielę, 24 wrzesnia o godz. 15. Nikogo z nas nie powinno na nim zabraknąć. Już dziś zarezerwujcie sobie czas, aby wziąć w nim udział. Obecność każdego z nas jest bardzo ważna.

ZESPÓŁ POLANIE – BAL MASKOWY
Zespół Polanie serdecznie zaprasza na Bal Maskowy do Domu Polskiego w sobotę 28 października 2017 r. o godz. 18: 00. Oprawa muzyczna Mirek Syp, szef kuchni Jarek Pelc.  Bilety w cenie $50 od osoby do nabycia w sali parafialnej w każdą niedzielę w godz. 11: 00 – 14: 00 oraz pod nr. tel. (403) 969 5219 lub (403) 618 5564.Dochód z balu przeznaczony zostanie na potrzeby zespołu.

ZESPÓŁ MAZOVIA ZAPRASZA  NA ZAPISY!   Dzieci w wieku 7-10 lat  oraz  młodzież w wieku 11-18 lat w każdą niedzielę września od godziny 17:30-20:00. Miejsce: W&M Physical Theatre 4005 9 St SE, Calgary, Alberta. Proponujemy naukę tańców, piosenek, tradycji ludowych oraz wspólne wyjazdy i przyjaźnie na całe życie.  Chętnych prosimy o kontakt z p.Majka Kowalczyk pod numer telefonu 403-540-5794 lub email mazoviadance@gmail.com

ZESPÓŁ MAZOVIA – bardzo serdecznie zaprasza Państwa w miesiącu października do Sali parafialnej na ciepły domowy posiłek oraz smaczne wypieki. Wszelkie dochody ze sprzedaży przeznaczone zostaną na dalszy rozwój zespołu.

ZESPÓŁ KRAKUSY ZAPRASZA NOWYCH TAŃCERZY!
Jesteśmy młodą i dynamiczną grupą tańczącą polskie tańce narodowe i regionalne. Razem uczymy się o polskiej kulturze poprzez taniec i śpiew. Krakusy to zespół, gdzie tworzą się życiowe przyjaźnie, wzrasta miłość i uszanowanie do polskiej kultury i folkloru, a jednocześnie dzieci i młodzież mają szansę rozwijać swoje fizyczne i sportowe umiejętności. Zapraszamy do naszego zespołu nowe dzieci i młodzież od 10go roku życia.  Więcej informacji na Facebook’u lub pod adresem krakusycalgary@gmail.com. Organizujemy Open House dla wszystkich chętnych 25 września w domu polskim od 18:00. Do zobaczenia na próbach!

KONSULAT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ W CALGARY
Uprzejmie informuje, że w dniu 18 oraz 19 października 2017 r r. od godz: 9: 00-17: 00 odbędzie się dyżur konsularny, podczas którego przyjmowane będą wnioski paszportowe.   Konsulat RP w Calgary uprzejmie informuje, że wnioski paszportowe będą przyjmowane w Domu Polskim adres: 3015-15 Str NE.  W sprawach konsularnych prosimy kontaktować się z Konsulatem Generalnym RP w Vancouver 604 688-4730. Dane personalne prosimy przesyłać drogą elektroniczna na następujacy adres: Rejestracja paszportowa online https: //secure.e-konsulat.gov.pl Następujace dane osobowe należy przesłać na adres Konsulatu Generalnego RP w Vancouver: Imię, nazwisko, nazwisko panieńskie (dla kobiet) data i miejsce urodzenia, imiona rodziców, adres zamieszkania, numer telefonu, seria i numer posiadanego paszportu, jaki urząd wydał, numer PESEL   Zygmunt Potocki Konsul Honorowy RP w Calgary
WYPRZĘDAŻ PRODUKTÓW PSZCZELICH
Dzisiaj w niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się kiermasz produktów pszczelich w Sali parafialnej. Nabyć będzie można miód oraz świece. Zapraszamy. Kontakt 403-394-6438
KONCERT ZESPOŁU RYMCERZY W NASZEJ PARAFII
Koncert w sobotę i w niedzielę. 14-15 Października, 2017. Jesteśmy raperami, katolickim zespołem RYMcerze (Bęsiu i Dj Yonas) i od ponad 10 lat jeździmy z ewangelizacją po całym świecie dla Polonii. Bęsiu (Rap) oraz Dj Yonas (Rap, Produkcja) tworzą skład RYMCERZE. Mają wieloletnie „doświadczenie” w prowadzeniu spotkań z młodzieżą i dzieleniu się swoim świadectwem życia. Grają koncerty w kraju i za granicą. RYMcerze od wielu lat zapraszani są na największe chrześcijańskie festiwale, rekolekcje, spotkania w domach dziecka, ośrodkach wychowawczych, schroniskach dla nieletnich, poprawczakach, zakładach karnych, więzieniach w całej Polsce. Razem wydali już 9 płyt, a kolejna, która ukarze się we wszystkich sklepach muzycznych w Polsce pt. „Nie Zmarnuj Swojego Życia” będzie miała swoją premieę na przełomie września/października 2017. W latach 2013–2016 Bęsiu i Dj Yonas dotarli z projektem „Nie Zmarnuj Swojego Życia” do ponad 260 tysięcy młodych ludzi w ponad 406 szkołach w Polsce i za granicą – m.in. działali dla Polonii w USA (Nowy Jork, Chicago, Miami, Los Angeles, Detroit, Houston, Denver, Seattle), Kanadzie (Toronto), Belgii (Bruksela, Antwerpia), Francji (Paryż) oraz w Wielkiej Brytanii (Londyn, Leeds & Cambridge). Ostrzegali uczniów przed próbowaniem używek, zachęcali do bycia sobą, do odkrywania swoich talentów i rozwijania swoich pasji.  W sobotę koncert odbędzie się w szkole polskiej dla młodzieży, i podczas Mszy św. wieczornej w naszym Kościele, również podczas wszystkich Mszy niedzielnych, na których zespół podzieli się świadectwem nawrócenia. Prosimy o możliwość zbiórki ofiary na projekt, przy drzwiach wyjściowych, po Mszach Świętych, oraz podczas koncertu.

OGŁOSZENIA KOMERCYJNE

WYBORY NA MAJORA MIASTA
Udzilę pomocnych informacji w sprawie wyborów, które odbędą się 16 października, 2017r. Wybory na Burmistrza Miasta, Członków Rady Miejskiej i do zarządu Szkół Katolickich i Publicznych. ( Catholic School Board Trustee – czyli Separate School Board or Public School Board). Call Antony Grochowski Tel: 403-863-6666, 403-277-2222 (4x)

PRACA
Zatrudnię osoby przy remontach. Tel: 403-891-8409 (3x)

PRACA
Zatrudnie mężczyzn do pracy przy budowie piwnic, wymagane pozwolenie na pracę i samochód, praca na terenie miasta Calgary, po więcej informacji proszę dzwonic pod numer 403-605-4642, Jan (2x)

PRACA
Szukam osoby do pomocy w domu i przy dzieciach na 5-6 godz dziennie,  4 razy w tygodniu od końca września/ połowy października. Dzielnica Deer Ridge. Telefon: 403.471.8212 (1x)

PRACA
Zatrudnię Panie do sprzątania domów. Równierz potrzebna pani do sprzątania i do prowadzenia grupy dwuosobowej.  Potrzebne prawo jazdy i samochód. Pożądana podstawowa znajomość języka angielskiego. Dobre warunki pracy. Zainteresowane osoby proszę dzwonić na 403-247-1251 lub email aplikacje do astridscleaning@shaw.ca (3x)

PRACA
Polcan Meat Produckt & Delikatesen poszukuje kobiety do pracy na cały etat. Kontakt 403-258-0228 (1x)

PRACA
D&M CLEANING SERVICES  poszukuję kobiety do sprzątania domów. Wynagrodzenie na start –  $16/hr. Tel. (403) 278-7740  lub  (403) 797-1878 (1x)

PRACA
Part -time bookkeeper needed. Small public practice accounting office located in Varsity (NW of Calgary) is looking for a part-time bookkeeper/office assistant (Approx. 15-20 hr per week) Required: working knowledge of Quick Books, Excel and Word, and basic accounting knowledge. Fluent English is a must. This is an ideal position for those involved in level 2 or 3 of accounting designation or accounting technician program. All interested candidate shell email a brief resume (max. 1page) clearly stating skills, experience and education to info@baranskicorp.ca.

Z BIULETYNU DIECEZJALNEGO

40 DAYS FOR LIFE FALL PRAYER VIGIL CAMPAIGN
In Biblical history, God used 40-day periods to transform individual, communities & the entire world. Join us with 375 cities to the largest 40 DFL campaign ever from Wed. Sep. 27th to Nov. 5th.
Take a stand & pray to save babies from abortion on the sidewalk across from the Kensington (Abortion) Clinic, 2431 – 5 Ave NW. Calgary, Ab.
A baby’s heart starts beating 18 days after conception. Help us remind mothers that there is help available. Need more info? Call 403-870-3905 or go to 40daysforlife.com/local-campaigns/calgary/

WHITE MASS – October 18
Celebrate with Bishop McGrattan the feast day of St. Luke, patron saint of physicians, will be held 7 pm on Wednesday, October 18, 2017 at St. Anthony’s Church, 5340 – 4 St. SW, Calgary. All are welcome, especially those working in medicine and health care. Reception will follow the Mass.